Prywatnie dużo mówię o Prawie Przyciągania, ponieważ doświadczyłam jego działania. To naturalne, że przyciągasz częstotliwość, którą wypuszczasz. Podnieś swoje wibracje, aby dopasować je do swoich marzeń i obserwuj wszystko, co zaczyna się dziać, tak byś nie pozostawał bierny.

Stwórz życie swoich marzeń.

W Kursie Cudów mówi się, że miłość jest jedyną prawdziwą rzeczą na tym świecie, wszystko inne to halucynacja naszych umysłów. Skupienie się na miłości, która jest w twoim wnętrzu, sprawi, że przyciągniesz więcej osób i rzeczy, które również wysyłają w świat miłość. Jesteś magnesem dla dobrobytu w każdej dziedzinie życia i zasługujesz na wspaniałe rzeczy, które kreują twoje myśli. Nie ma nic, co musiałbyś zrobić, by stać się godnym urzeczywistnienia swoich snów. Jeśli tylko twoje sny wynikają z dobra twojego serca i są zgodne z celem twojej duszy.

Musisz być aktywnym uczestnikiem w procesie kreowania życia, którym chcesz żyć. Bierność nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Wykonaj plan i podejmij działania, zapisz wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Co dokładnie musisz zrobić, by twoje marzenia stały się rzeczywistością? Nie ograniczaj przepływu myśli, nawet jeśli wyda ci się to absurdalne. Nie ma w tym nic niemożliwego ani nieprawdopodobnego.

Z początku możesz czuć się zniechęcony. Sama tak się czułam. Własny strach blokował mnie przed przepływem miłości. Pamiętaj, że tylko miłość jest prawdziwa. Strach to iluzja. Pomyśl, ile razy bałeś się czegoś na zapas, a kiedy ta chwila nastała okazywało się, że nie było się czego bać.

Strach to iluzja jak wszystkie negatywne emocje. 

Najważniejsze jest uzyskanie pełnej jasności co do tego, co chcesz osiągnąć. Wizualizuj to sobie ze wszystkimi szczegółami — wygląd, zapach, smak. Uruchom swoją świadomość i spraw by dokładnie wiedziała jaką energię wysyłać. Chwyć się tego cudownego uczucia, niech żyje w każdym kawałku twojego ciała.

Pamiętaj, że to działa, tylko jeśli jest prawdziwe. Jeśli chcesz pieniędzy i je manifestujesz, a w chwili słabości ujawnia się, twoje negatywne przekonanie, które mówi, że nigdy nie będziesz bogaty — najpierw popracuj nad negatywnym przekonaniem. Dopiero później zajmij się resztą praw. Niech płynie od ciebie prawdziwa i szczera miłość. Już teraz. Ona musi być rzeczywista, na długo przed tym, jak wykreujesz życie swoich marzeń.

“I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu”

— Paulo Coelho
0 komentarz
0

Inne interesujące

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładam, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję! Dowiedz się więcej

Polityka prywatności i cookies